עורך דין משפחה - הילה בורנשטיין

משרדה של עורכת דין הילה בורנשטיין מתמחה בתחום דיני המשפחה והירושה ומספק מענה מקצועי בנושא: גירושין, ידועים בציבור, משמורת, משמורת משותפת, הסדרי ראייה, מזונות ילדים, מזונות אישה, אפוטרופסות, חלוקת רכוש, פירוק שיתוף, איזון משאבים, הסכמי גירושין, הסכמי ממון, צוואות, ירושות, התנגדות לצו קיום צוואה, תביעות אבהות, סרבנות גט, אלימות במשפחה, גישור במשפחה, שלום בית, מדור ספציפי, לשון הרע במשפחה ועוד.

עורכת-דין בורנשטיין, חברה בועדת משפחה של מחוז תל אביב בלשכת עורכי הדין ומגשרת מוסמכת מטעם לשכת עורכי הדין,  בעלת תואר ראשון L.L.B במשפטים וכן תואר ראשון במדעי המדינה. עו"ד בורנשטיין המנהלת את פורום משמורת, הסדרי ראיה ואבהות  וכן את  פורום שלום בית,  הינה בעלת ניסיון רב ועשיר בניהול תיקי גירושין מורכבים ובטיפול בתיקי צוואות וירושות שבמחלוקת ומופיעה בפני כל הערכאות לרבות בית משפט לענייני משפחה, בית הדין הרבני, וערכאות הערעור. שירותים משפטיים ניתנים גם ללקוחות דוברי אנגלית וצרפתית.

אני מאמין:

תחום דיני המשפחה עוסק במרקם הבסיסי והמשמעותי ביותר של החיים, ביחסים עם הקרובים לנו ועם הדמויות המרכזיות בחיינו. סכסוכים משפחתיים בכלל וגירושין בפרט כמוהם כרעידת אדמה –  השומטת את הקרקע מתחת לתא המשפחתי, ומזעזעת את כל המעורבים בתהליך וגם את הנספחים לו. בהליכי גירושין הנפגעים העיקריים הם הילדים אשר סובלים מאוד מפירוק התא המשפחתי ומערעור כל הסדרים המוכרים להם.  לעיתים קרובות מידי בסכסוכי גירושין קשים , אשר אינם מנוהלים בדרכי שלום, נאלצים הילדים לרוב "לבחור צד" דבר אשר מביא כמובן לפגיעה קשה, לעיתים בלתי הפיכה, ביחסיהם של הילדים עם הדמות ההורית השנייה וכפועל יוצא מכך גם לפגיעה רגשית קשה של הילדים. אף בסכסוכי ם  משפחתיים מסוג אחר כדוגמת סכסוכי ירושה, המשפחה המורחבת נתונה בקונפליקט, נוצרים מחנות ויריבויות קשות ביותר, אין עוד ארוחות חג משותפות והמשפחה מתפוררת, על כן אם ניתן להביא לסיום הסכסוך בהסכמה או בהליך של גישור, כן ייטב. 

עורך דין המתמחה בדיני משפחה:

חשוב ומומלץ לבחור עורך דין גירושין העוסק בתחום דיני המשפחה בלבד ומתמחה בתחום מאחר ומדובר בתחום מורכב המשפיע על כל רבדי החיים ומשפיע על עניינים כספיים ורגשיים מגוונים, כמו גם על יחסים עם הילדים ויחסים משפחתיים לטווח ארוך. כך, ניהול שגוי של הליך גירושין עלול להפוך אישה למסורבת גט או להרחיק אב מילדיו. 

מעבר לתפקידי כעורכת דין בהגנה על זכויותיהם הצודקות של לקוחותיי תוך מתן ליווי מקצועי ומשפטי צמוד, אני סבורה כי מקצועיותו של עורך דין דיני משפחה אינה מסתכמת אך ורק בידיעת החוק והפסיקה על בוריה, כי אם דרושה בנוסף הבנה, רגישות ותשומת לב רבה למי שמצוי בסיטואציה מורכבת המשלבת בין עניינים כלכליים, רגשיים וחברתיים ואשר נוגעת למעשה כמעט לכל תחום בחיים. אני מאמינה במתן יחס אישי וקשוב ללקוחותיי ובליווי צמוד יד ביד לאורך כל ההליך המשפטי, תוך שימת דגש על בניית אסטרטגיה המשלבת בתוכה את מטרותיו ושאיפותיו של הלקוח.